Dormi Hakkında

Dormi Hakkında

KUZEY KIBRIS ÖĞRENCİ YURDU

7/24 resepsiyon hizmeti

Transfer servisi

Wi-Fi İnternet

Dormi Cafe

Fitness Gym

Masa Oyunları

Araç Otoparkı

Güvenliğiniz

Oturma alanı

Çamaşır odası

KIBRIS'TA RAHAT YAŞAM

Lefkoşa kiralık stüdyo daireler

Dormi, Lefkoşa’da Yakın Doğu Üniversitesi’ne yakın mesafede hesaplı ve konforlu yaşam imkanı sunuyor. Lefkoşa kiralık stüdyo daireler arayışı içindeyseniz, doğru yere geldiniz. Stüdyo odalarla başlayıp 1+1 suit odalara varan seçeneklerden biri sizin için. Dormi’nin özel olarak tasarlanan binasından daha da önemli olan özelliği sizin etrafınızda planlanmış olan hizmet kalitesidir. Bütün sorularınızın için tecrübeli ekibimize +90 392 2256026 numaralı telefondan ya da info@dormikibris.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi
Lefkoşa’nın Kuzeyinde Hostel
EN-SUITE VE MUTFAK ÖZELLİKLİ YURT ODALARI

Kıbrıs öğrenci evleri

Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Hostel

Resepsiyon görevlilerimiz 7 gün, 24 saat her türlü soru ve sorununuz için hizmete hazırdır. Zevkle yeniden döşenmiş aydınlık, konforlu ve temiz odalarımız 3 ayrı kata yayılmıştır. Haftalık temizlik, Wi-Fi internet, Fitness Gym spor salonu, oyuna alanı, iç ve dış oturma ve dinlenme alanları ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. Yıkama ve kurulama makineleri için tasarlanmış bir alan ayrıca mevcuttur.  Uygun fiyatlarımız, birçok ücretsiz hizmetimiz ve 7/24 hizmetinizde olan ekibimizle beraber, Kıbrıs öğrenci evleri seçenekleri arasında Dormi kaliteli yaşam için en doğru adrestir.

Oda Hizmetleri
YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ’NE DÜZENLİ MİNİBÜS SERVİSİ
Lefkoşa'da mükemmel bir konumda

82 odaya sahip Dormi Öğrenci Yurdu Lefkoşa’da, Yakın Doğru Üniversitesi’ne 15 dakika yürüyüş mesafesindedir. Dormi Lefkoşa Şehir Merkezi’ne, alıveriş bölgelerine ve Dereboyu’na, tarihi Surlariçi’ne yakın mesafededir. Lefkoşa’yı arabasız keşfe çıkmak mı istiyorsunuz. Kolay! Ücretsiz minibüs servisimiz haftada 3 kere Lefkoşa Şehir Merkezi’ne gidiş dönüş iki yönlü hizmeti ile kolayca erişebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Lefkoşa Öğrenci Yurdu Denince


Kuzey Kıbrıs’ta Hostel | KKTC Lefkoşa’da Öğrenci Yurdu
Telif Hakları Saklıdır @ 2022 | Web Dizayn: Indigo16
Kuzey Kıbrıs’ta Öğrenci Yurdunda Kiralık Odalar